Telefon
WhatsApp

Gokmavi Reklam

Hakkımızda

 
2015 yılında Reklam sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, yeni reklam baskı ve uygulama teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek reklam sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Edirne Merkez’de kurulmuş olan Gökmavi Reklam , kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Reklam Uygulama ve Projelendirme dünyasında saygın bir yer edinmiştir.
 
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük kamu projelerini ve her ölçekte firmanın talebini göz önüne alarak hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren sadece Trakya değil, Türkiye’nin her bölgesinde ve Avrupa Birliği ülkelerinde ; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
 
Sınır Kenti olmanın avantajı ile birlikte başta Bulgaristan ve Yunanistan olmak üzere, Almanya, Hollanda ve Romanya’da bir çok projenin başarıyla hayata geçirilmesinde önemli rol almış ve teknik destek ekibiyle tüm projeleri zamanında teslim ederek tüm çalışma paydaşlarından güven almıştır.
 
Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Gökmavi Reklam’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.
 
Gökmavi Reklam başladığı ve sorumluluk aldığı projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.
Hakkımızda

TEKLİF FORMU